GROOT-AMMERS Onder de naam Swisstrax Europe begonnen Marinus Bochanen en Henk Weeda met de verkoop van de Swisstrax tegelvloeren. Een onverslijtbare tegel van hoogwaardig Polypropyleen. Overal toepasbaar, van garage tot terras. Voor deze tegels die worden geproduceerd in Amerika, vormde men het centrale magazijn voor Europa. Nu is men toe aan de volgende stap. Starten met een eigen productielijn.

                          Directeur Marinus Bochanen (l) en compagnon Henk Weeda.

"Dan hebben we nog meer controle over de optimale kwaliteit" en creëren we meer flexibiliteit, zegt het tweetal. "Want dat is en blijft toch één van de grote voordelen van deze vloertegel. Hij is onverslijtbaar. Steeds meer bedrijven en particulieren gaan dat ontdekken. Dat zien we aan de vraag die in de afgelopen 3 jaar behoorlijk is toegenomen. We leveren inmiddels in tal van landen. En de afnemers zijn heel divers. Dat geeft nog eens extra aan hoe multifunctioneel onze vloeren zijn. Je kunt ze voor alle doeleinden gebruiken. Zelf ontdekken we ook nog steeds nieuwe mogelijkheden. Naast het feit dat het een praktisch onverwoestbaar product is, heb je natuurlijk het grote voordeel dat de vloer zo weer op te pakken is om hem op een andere plaats opnieuw te gebruiken. Denk aan bedrijfsruimtes. Dat kun je bij een epoxyvloer wel vergeten. Trouwens bij elke andere vloer die doorgaans altijd is vastgelijmd."

Directeur Bochanen en compagnon Weeda praten met zó veel overtuiging en enthousiasme over hun product dat je als buitenstaander meteen overtuigd raakt. Nadat ze 3 jaar geleden begonnen met een opslagruimte naast Carrosseriebedrijf Bochanen B.V. ,werd die al snel te klein en moest worden uitgekeken naar nieuwe ruimte. Inmiddels is een hal op het terrein van Bemutrans in gebruik genomen, in totaal beschikt men al over ca. 500 m2 magazijn verdeeld over twee locaties.

Op dit moment zijn we in gesprek om de productielijn hier in de regio op te starten.

"We staan op de AutovakRAI waar we onze vloeren presenteren voor werkplaatsen, showrooms, kantoren en wasplaatsen", vervolgt Henk Weeda. "Dat zijn typische toepassingen waar het voordeel van een modulaire vloer als de onze heel goed uit de verf komt. Je kunt immers snel een vloer verwisselen. Je kunt met kleuren variëren om zo het effect van je product, en dat kan van alles zijn, beter tot z’n recht te laten komen."

Dat het tweetal met Swisstrax Europe internationaal aan de weg timmert wordt extra duidelijk als je het boek met presentatie foto’s doorkijkt. Fel gekleurde racebolides op een al net zo fel gekleurde Swisstrax vloer. Toepassingen op cruiseschepen, winkelvloeren, galerijen en balkons.

Maar daarnaast ook afbeeldingen van winkels in de buurt. Batens Bike Totaal en Piet Kruis Motoren bijvoorbeeld.

"Naast die specifieke toepassingen moet je de meer algemene toepassing vooral zien op galerijen en balkons van grote bouwprojecten of om zwembaden of sportvloeren", beklemtoont Bochanen.

De vloertegels zijn gewoon per stuk te bestellen, "dat maakt onze tegels voor een particulier zo interessant".

Het bedrijf levert momenteel al grote orders naar afnemers in landen als Ierland, Cyprus, Tsjechië, Zwitserland en naar Polen.

Binnen Nederland werken ze met zo’n 20-tal verkooppunten, die het merk Swisstrax binnen hun gamma mee verkopen.

Swisstrax Europe staat op tal van evenementen en beurzen internationaal, Weeda stond zelf met een eigen stand op de SEMA autoshow in Las Vegas.

We leveren vijf verschillende soorten in 14 kleuren. De tegels kunnen absoluut niet breken en het slijt niet. Daarom geven we op onze producten een garantie van maar liefst 12 jaar. Dat is toch wel het beste bewijs voor de kwaliteit."

De twee wijzen op de 5 verschillende vloertegels. De Ribtrax (open structuur), de Diamondtrax (traanplaat motief), de Cointrax (noppen motief), de Floortrax (hamerslag motief) en de Sporttrax(open structuur). De vloertegels hebben een zeer hoge weerstand. Zelfs tegen zware auto’s, olie, benzine en andere chemicaliën. Het is antislip en makkelijk schoon te maken door te dweilen of af te spuiten.

Bochanen:"We ontdekken steeds weer nieuwe mogelijkheden.

Daarnaast houdt het tweetal zich bezig met de ontwikkeling van nieuwe type tegels, op dit moment wordt er gewerkt aan een nieuw type tegel voor bevloering in stallen.

Die vloer moet stevig zijn maar ook weer zacht en de mest moet er makkelijk door heen gaan en bestand zijn tegen chemicaliën.

Kortom, zo blijven we alsmaar zoeken naar nieuwe modellen voor meerdere toepassingen. Overigens kan iedereen, dus ook particulieren, de tegel via onze website ook rechtsreeks bestellen."

Swisstrax Europe
Ambachtsweg 16
2964 LG  Groot-Ammers

T: 0184-600973
E: info@swisstrax.nl
I: www.swisstrax.nl



Bron: Het Kontakt editie Alblasserwaard 16-4-2009

 

Word ook MeerBusiness member!Word ook Member! Aanmelden nieuwsbriefNieuwsbrief
Twitter LinkedIn Facebook Blogger YouTube
Kies uw regio
MeerBusiness Nieuws
MeerBusiness Nieuws RSS
Sloop oude Apollo Hotel Papendrecht in volle gang
PAPENDRECHT Dit alles is nodig om plaats te maken voor nieuwe sportcentrum.
Lees meer...
Wie is de beste onderneemster in de Drechtsteden?
DRECHTSTEDEN Prijs in leven geroepen om onderneemsters in spotlights te zetten.
Lees meer...
Succesvolle doop en tewaterlating MIONDO bij IHC Merwede
SLIEDRECHT De snijkopzuiger is gebouwd voor Engelse Marina & Ports Services Ltd....
Lees meer...
Rotterdam in de lift als congresstad
ROTTERDAM Stad biedt vaker onderdak aan grote internationale congressen.
Lees meer...
Hoek en Blok geven winnaars fietsactie geldprijs voor goede doelen
SLIEDRECHT Op een hometrainer virtueel een stukje Alp d'Huez beklimmen.
Lees meer...
   
Meer nieuws items
MeerBusiness Agenda
MeerBusiness Agenda RSS
Datum: 19-05-2012
literaire voetbalavond in het FC Dordrecht stadion
Lees meer...
Datum: 22-05-2012
Algemene Ledenvergadering Werkgevers Drechtsteden
Lees meer...
Datum: 23-05-2012
Ondernemersnetwerkbijeenkomst DOV
Lees meer...
Datum: 24-05-2012
Dordtse Kil in Business
Lees meer...
Datum: 24-05-2012
Broodje-IT Werkgevers Drechtsteden
Lees meer...
Datum: 25-05-2012
MeerBusiness ZHZ Golf Open 2012
Lees meer...
Datum: 30-05-2012
Regionaal Ondernemerscongres Rijnmond in Ahoy te Rotterdam
Lees meer...
Datum: 31-05-2012
Jaarlijkse Boottocht IKG
Lees meer...
Datum: 01-06-2012
Netwerken tijdens GJS – Oud NAC
Lees meer...
Datum: 02-06-2012
Het afscheidsfeest voor en in Kunstmin
Lees meer...
   
Meer agenda items
MeerBusiness Blog
Formuleer je social mediastrategie in 5 stappen
Schrijf strategie, benut als bedrijf de toegevoegde waarde van Social Media.
Lees meer...
Bezuinigingen...
Laat je niet bang maken maar kijk om je heen!
Lees meer...
Kun je strijd in teams afwenden met een zakelijke flirt?
De vraag was, wat te doen als iemand de strijd met je aangaat.
Lees meer...
Deal gesloten?
Het sluiten van de deal is pas het begin.
Lees meer...
   
Meer blog items