Kreukniet Bouw bouwt kwaliteit

OTTOLAND/MOLENAARSGRAAF Kreukniet Bouw BV met vestigingen in Ottoland, Molenaarsgraaf en Werkendam is een middelgroot bouwbedrijf waar zo'n vijfentwintig vakmensen hun dagelijkse brood verdienen. Regelmatig aangevuld met nog zo'n aantal ingehuurde krachten worden jaarlijks projecten gerealiseerd die stuk voor stuk als bijzondere visitekaartjes kunnen worden aangemerkt.

Veel mensen uit de regio zullen niet weten dat Kreukniet Bouw, samen met de eigen timmerfabriek Rihado, door heel het land aansprekende opdrachten voorbereidt en uitvoert. Projecten waarvan je denkt, hoe komen de opdrachtgevers in Ottoland terecht.
"Die komen bij ons terecht omdat wij niet stil zitten", zegt eigenaar-directeur Piet Kreukniet. "We hebben een speciaal netwerk opgebouwd. Maar veel vervolgopdrachten vloeien voort uit het feit dat we kwaliteit bouwen. Omdat we vakmensen in dienst hebben die het voorwerk verrichten en vakmensen die het realiseren en die aan het eind van de werkdag nog even met voldoening omkijken naar hetgeen ze hebben gemaakt. Maar voorál omdat wij alles in eigen beheer uitvoeren. Of het nu een woning, een landhuis of een fabriekscomplex, zoals Merford in Gorinchem is, we bouwen het. Of het nu een enorme betonnen constructie als de energiecentrale van het AMC, het futuristische kantoor van het Wereld Natuur Fonds, het hoofdkantoor van Red Bull of de restauratie van het Cats- en Mauritshuis is, we bouwen of verbouwen het. Of het nu verbouwingen of renovaties zijn, of alleen maar nieuwe kozijnen, een erker badkamer of dakkapel, we bouwen en verbouwen het. Kortom, enorm veelzijdig. En elk werk groot of klein is voor ons interessant. Dat heeft consequenties. We moeten immers op veel terreinen de nodige kennis in huis halen en houden. Dat doen we ook. Onze slogan is dat we maatwerk leveren. Maatwerk met altijd weer een kwaliteitsgarantie."

De directeur bladert zichtbaar trots door de plakboeken vol foto's. Vooral vanaf het moment dat in 1989 timmerfabriek Rihado werd overgenomen, groeide de bouwer groter. Hij vertelt over bijzondere opdrachten. De plafonds in de 2de kamer, balkons en deuren in de balzaal. Het Bols museum dat vanuit Nieuw-Vennep in Zoetermeer opnieuw moest worden opgebouwd. Momenteel weer van die uitdagingen die worden waargemaakt. Op een grote luchtfoto van het centrum van Zoetermeer is te zien hoe er een heel nieuw stadshart wordt gebouwd. Kreukniet en Rihado zijn verantwoordelijk voor de complete houten skeletbouw en de kozijnen van dit enorme bouwproject. En totaal iets anders is de monumentale boerderij die in Soest wordt gebouwd. Telkens weer die verscheidenheid in werk. Dat brede scala waardoor het bouwbedrijf ook makkelijk kan overschakelen als het in een bepaalde sector van de bouw even wat minder gaat.
Kortom, een boeiend bedrijf. En dan te bedenken dat het 32 jaar geleden allemaal werd opgestart door een jonge uitvoerder in de bouw, die Piet Kreukniet heet en die gewoon besloot om voor zichzelf te beginnen. Het kan verkeren.


Bron: Het Kontakt editie Alblasserwaard




< Terug naar het overzicht

Word ook MeerBusiness member!Word ook Member! Aanmelden nieuwsbriefNieuwsbrief
Twitter LinkedIn Facebook Blogger YouTube
Kies uw regio
MeerBusiness Nieuws
MeerBusiness Nieuws RSS
Sloop oude Apollo Hotel Papendrecht in volle gang
PAPENDRECHT Dit alles is nodig om plaats te maken voor nieuwe sportcentrum.
Lees meer...
Wie is de beste onderneemster in de Drechtsteden?
DRECHTSTEDEN Prijs in leven geroepen om onderneemsters in spotlights te zetten.
Lees meer...
Succesvolle doop en tewaterlating MIONDO bij IHC Merwede
SLIEDRECHT De snijkopzuiger is gebouwd voor Engelse Marina & Ports Services Ltd....
Lees meer...
Rotterdam in de lift als congresstad
ROTTERDAM Stad biedt vaker onderdak aan grote internationale congressen.
Lees meer...
Hoek en Blok geven winnaars fietsactie geldprijs voor goede doelen
SLIEDRECHT Op een hometrainer virtueel een stukje Alp d'Huez beklimmen.
Lees meer...
   
Meer nieuws items
MeerBusiness Agenda
MeerBusiness Agenda RSS
Datum: 19-05-2012
literaire voetbalavond in het FC Dordrecht stadion
Lees meer...
Datum: 22-05-2012
Algemene Ledenvergadering Werkgevers Drechtsteden
Lees meer...
Datum: 23-05-2012
Ondernemersnetwerkbijeenkomst DOV
Lees meer...
Datum: 24-05-2012
Dordtse Kil in Business
Lees meer...
Datum: 24-05-2012
Broodje-IT Werkgevers Drechtsteden
Lees meer...
Datum: 25-05-2012
MeerBusiness ZHZ Golf Open 2012
Lees meer...
Datum: 30-05-2012
Regionaal Ondernemerscongres Rijnmond in Ahoy te Rotterdam
Lees meer...
Datum: 31-05-2012
Jaarlijkse Boottocht IKG
Lees meer...
Datum: 01-06-2012
Netwerken tijdens GJS – Oud NAC
Lees meer...
Datum: 02-06-2012
Het afscheidsfeest voor en in Kunstmin
Lees meer...
   
Meer agenda items
MeerBusiness Blog
Formuleer je social mediastrategie in 5 stappen
Schrijf strategie, benut als bedrijf de toegevoegde waarde van Social Media.
Lees meer...
Bezuinigingen...
Laat je niet bang maken maar kijk om je heen!
Lees meer...
Kun je strijd in teams afwenden met een zakelijke flirt?
De vraag was, wat te doen als iemand de strijd met je aangaat.
Lees meer...
Deal gesloten?
Het sluiten van de deal is pas het begin.
Lees meer...
   
Meer blog items