|

vlnr Rens Gamers, Bas van der Corput (directeur) en Maressa Waal.
Hoek en Blok heeft per 6 mei 2026 twee nieuwe aandeelhouders verwelkomd: Maressa Waal en Rens Gamers. Met deze stap onderstreept de organisatie haar focus op continuïteit, betrokkenheid en duurzame groei.
Binnen Hoek en Blok staat aandeelhouderschap voor ondernemerschap, verantwoordelijkheid en samen bouwen aan de toekomst van de organisatie. Voor Maressa en Rens voelt deze stap als een logisch vervolg op hun ontwikkeling binnen het kantoor.
Hun sterke verbondenheid met de visie, cultuur en ambities van Hoek en Blok vormt de basis voor hun langdurige betrokkenheid bij de verdere groei en continuïteit van de organisatie.
“Wij zijn trots dat Maressa en Rens deze stap zetten. Hun ontwikkeling binnen onze organisatie laat zien waar Hoek en Blok voor staat: talent de ruimte geven om door te groeien en actief bij te dragen aan de toekomst van ons kantoor”, aldus Bas van der Corput, directeur Hoek en Blok.
Met de uitbreiding van het aandeelhouderschap blijft Hoek en Blok investeren in een toekomstbestendige organisatie waarin kwaliteit, ondernemerschap en persoonlijke betrokkenheid centraal staan.
Over Hoek en Blok
Hoek en Blok ondersteunt ondernemers op het gebied van accountancy, belastingadvies, juridisch advies, HR, audit, corporate finance, subsidieadvies, financiële planning, personeels- en salarisadministratie en verzuimbegeleiding. Vanuit meerdere disciplines werkt de organisatie dagelijks aan duurzame groei voor ondernemers en organisaties.
Quote Maressa: “Wat mij trots maakt aan Hoek en Blok is dat we bouwen aan een organisatie die volop in beweging is, maar tegelijkertijd dicht bij mensen blijft. Aristoteles zei ooit al: ‘Het geheel is meer dan de som der delen.’ Dat zie ik dagelijks terug binnen Hoek en Blok. Juist de combinatie van ondernemerschap, leiderschap en aandacht voor collega’s maakt ons sterker. Ik kijk ernaar uit om als aandeelhouder verder bij te dragen aan de toekomst van onze organisatie en de mensen die daarin werken.”
Quote Rens: “Bij Hoek en Blok heb ik vanaf dag één de ruimte gekregen om mijn ondernemerschap en creativiteit in te zetten. Ik ben ervan overtuigd dat het aandeelhouderschap mij hierin nog meer kansen biedt om de organisatie verder te brengen. Ik ben dan ook enorm blij en trots dat het vertrouwen wederzijds is gebleken!”
Hoek en Blok Sliedrecht(!200x54).jpg)
Stationspark 62
53364 DA Sliedrecht
T: 0184-496800
I: www.hoekenblok.nl
E: info@hoekenblok.nl
Hoek en Blok Barendrecht
Tuindersweg 22
2991 LR Barendrecht
T: 0180-645464
I: www.hoekenblok.nl
E: info@hoekenblok.nl
|